Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POŻEGNANIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W SIEMIATYCZACH

Data publikacji 23.01.2023

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta młodszego inspektora Krzysztofa Filipowicza. Przez ponad 3 lata pełnił służbę w siemiatyckiej komendzie, a przez ostatni rok kierował jednostką. Od jutra będzie pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. W uroczystości wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Kumpiałowski, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy siemiatyckiej Policji.

Po ponad 3 latach z jednostką pożegnał się dotychczasowy komendant młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz, któremu powierzono obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach odbyła się uroczysta zbiórka związana z przekazaniem obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. W uroczystości wzięli udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Kumpiałowski, Wicestarosta Powiatu Siemiatyckiego, księża dziekani siemiatyckich parafii, komendanci innych służb mundurowych, przedstawiciele sądu i prokuratury oraz policjanci i pracownicy siemiatyckiej komendy. Młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz pożegnał Sztandar Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach, a następnie złożył meldunek I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektorowi Jackowi Kumpiałowskiemu o przekazaniu jednostki. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach zostały powierzone młodszemu inspektorowi Łukaszowi Głowackiemu, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

Zarówno odchodzącemu Komendantowi, jak i nowemu pełniącemu obowiązki komendanta, wszyscy uczestniczący w uroczystości, na czele z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektorem Jackiem Kumpiałowskim, życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Powrót na górę strony