„BEZPIECZNA DZIEWIĘTNSTKA” - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„BEZPIECZNA DZIEWIĘTNSTKA”

Data publikacji 29.06.2018

Siemiatyccy policjanci wczoraj, od wczesnych godzin rannych przeprowadzali, działania pod nazwą „Bezpieczna dziewiętnastka”. Celem akcji było zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 19.

Policjanci z siemiatyckiej "drogówki" wczoraj od godziny 6.00 przeprowadzili działania pod nazwą "Bezpieczna dziewiętnastka". W trakcie wzmożonych kontroli pojazdów na drodze krajowej nr 19 funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierujących, nadmierną prędkość oraz niewłaściwe wykonywanie manewrów na drodze i inne wykroczenia, ale także udzielali pomocy uczestnikom ruchu w bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa na drogach, a co za tym idzie ograniczenie liczby zdarzeń drogowych i ich skutków, na jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta i powiatu siemiatyckiego, jakim jest droga krajowa nr 19.

Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowywanie prędkości do panujących warunków drogowych i atmosferycznych.