Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa? – punkty konsultacyjne w powiecie siemiatyckim

Data publikacji 14.07.2016

W dniach 15, 17, 19 oraz 21 lipca na terenie powiatu siemiatyckiego policjanci zorganizują punkty konsultacyjne, w których to odpowiadać będą na pytania dotyczące działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa ma służyć poprawie bezpieczeństwa w konkretnych miejscach wskazanych przez mieszkańców. Niewątpliwie wpłynie też na poprawę wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością, a Policją. Osoby, które zechcą zgłosić o jakimś zagrożeniu będą mogły to zrobić za pośrednictwem Internetu, na stronie lokalnej komendy Policji - klikając na umieszczony po prawej stronie baner „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa”. Każda informacja zgłoszona Policji będzie weryfikowana i jeśli zostanie potwierdzona zostanie naniesiona na mapę.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców, w ramach programu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" zorganizują punkty informacyjne na terenie powiatu siemiatyckiego.

Punkty informacyjne zorganizowane zostaną w następujących miejscach:

  • 15 lipca 2016 roku w godz. 11.00  – 17.00 przy Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach, ul. Legionów Piłsudskiego 3;
  • 17 lipca 2016 roku w godz. 16.00 – 22.00 przy kompleksie sportowym GOKSiR-u w Mielniku, ul. Zamkowa;
  • 19 lipca 2016 roku w godz. 9.00 – 15.00 przy Urzędzie Gminy w Grodzisku, ul. 1 Maja 6;
  • 21 lipca 2016 roku w godz. 8.00 – 14.00 przy budynku Ośrodka szkolenia kierowców PZMot-u, ul. Kościuszki 11, Siemiatycze

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane.

źródło – oficer prasowy KPP w Siemiatyczach

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Powrót na górę strony