TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W SIEMIATYCZACH
Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i gra fair play towarzyszyły zawodnikom rozegranego w piątek X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. W przyjacielskiej atmosferze w szranki stanęło 10 drużyn. Zwycięzcy z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach nadkomisarza Michała Chmurkowskiego oraz Burmistrza Miasta Siemiatycze Piotra Siniakowicza otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy.
W piątek, na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach odbyły się rozgrywki w ramach X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. Głównym celem rywalizacji była popularyzacja aktywnego trybu życia oraz integracja środowiska służb mundurowych. Do rozgrywek przystąpiło 10 zespołów: policjanci z Komend Powiatowych w Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Wysokiem Mazowieckiem, drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach i Ochotniczej Straży Pożarnej z Drohiczyna, żołnierze Wojska Polskiego z 5 Batalionu Czołgów z Czartajewa, funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Mielniku oraz drużyna Nadleśnictwa Nurzec w Nurcu - Stacji.
Podczas rozgrywek nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji, jednak na boisku panował duch gry fair play. Najbardziej skuteczni okazali się policjanci z Bielska Podlaskiego, pokonując w finale żołnierzy z Czartajewa. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli funkcjonariusze z białostockiej Policji.
Wyróżniającym się zawodnikom wręczono również nagrody indywidualne. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał policjant z Bielska Podlaskiego, najlepszej zawodniczki policjantka z hajnowskiej komendy, najlepszym bramkarzem został funkcjonariusz z Bielska Podlaskiego, a najlepszym strzelcem okazał się żołnierz z 5 Batalionu Czołgów z Czartajewa. Statuetkę drużyny fair play otrzymali funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Mielnika.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!