Aktualności

Prowadził samochód w stanie nietrzeźwości - teraz odpowie za to przed sądem

Data publikacji 05.03.2020

Policjanci siemiatyckiej "drogówki" zatrzymali do kontroli audi. Jak się okazało kierowca samochodu był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz dalszym losem 29-latka zajmie się sąd.

Wczoraj, około 19.00 na terenie powiatu siemiatyckiego funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach zatrzymali do kontroli drogowej audi. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 29-latek był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, 29-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Policja kolejny raz apeluje o rozsądek na drodze. Przypomina też: "Piłeś - nie jedź! Każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia".