KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Trzeźwy poranek

  Siemiatyccy policjanci prowadzili dzisiaj rano na terenie miasta działania kontrolne „Trzeźwy poranek”. Mundurowi skontrolowali około 300 kierujących – w tym gronie znalazło się niestety dwóch nieodpowiedzialnych kierujących.

 2. Podsumowanie działań "Prędkość"

  Zatrzymana 2 blankiety prawo jazdy i wysokie mandaty - to efekt przekroczenia dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach zatrzymali kierujących, którzy jechali z ponad 100km/h, w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejne takie przypadki na terenie naszego powiatu.

 3. Policyjne działania „Prędkość”

  Siemiatyccy policjanci rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 4. Podsumowanie długiego weekendu majowego

  Za nami długi majowy weekend. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwało więcej niż zwykle policjantów. W tym czasie na terenie pow. siemiatyckiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, zaistniały 3 kolizje. Funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.

 5. Długi majowy weekend przed nami – pamiętajmy o bezpieczeństwie…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.

 6. Pijany 31-latek uciekał Audi przed Policją

  Policjanci z siemiatyckiej komendy zatrzymali kierowcę Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że 31-latek miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Praca w Policji