KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi
Niebieska Linia

Ruch drogowy

 1. Powiatowe święto Seniora z siemiatyckimi mundurowymi

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach realizują program profilaktyczny „poMOC, a nie przeMOC!”. Głównym celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Zwiększenie świadomości na temat zjawiska przemocy w rodzinie jest istotne zarówno dla jej ofiar, jak również osób, które mają kontakt z takimi osobami lub są jej świadkami.

 2. "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok" w Siemiatyczach

  Siemiatyccy dzielnicowi realizując założenia programu MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok”, odwiedzają placówki oświatowe w podległych rejonach. Spotykają się z nauczycielami, rozmawiają z rodzicami i dziećmi dbając o bezpieczeństwo uczniów.

 3. „Bezpieczna droga do szkoły” z siemiatyckimi funkcjonariuszami

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przeprowadzili spotkania profilaktyczne z uczniami najmłodszych klas szkół podstawowych w gminie Siemiatycze. Tematem spotkań były zagadnienia związane z „bezpieczną drogą do szkoły”.

 4. Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na drogach – EDWARD 2017

  W czwartek 21 września 2017 roku podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich krajach europejskich prowadzona będzie druga edycja akcji pod nazwą EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych), w którą zaangażowana również jest siemiatycka Policja.

 5. Spotkania z przedszkolakami

  Przedstawiciele siemiatyckiej Policji już kolejny rok odwiedzają dzieci w przedszkolach oraz przyjmują maluchów w jednostce Policji, w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Spotkania mają na celu uświadomienie najmłodszym jak zachować się na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, co zrobić w przypadku ataku psa i jak postępować w kontaktach z nieznajomymi.

 6. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” w Siemiatyczach

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Siemiatyczach przeprowadzili działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych oraz kierowców samochodów, naruszających prawa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi zwracali również uwagę na zachowania pieszych i kierowców w pobliżu przejść dla pieszych.

Praca w Policji