Spotkanie w przedszkolu z siemiatyckimi policjantami - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w przedszkolu z siemiatyckimi policjantami

Data publikacji 09.06.2017

Siemiatyccy dzielnicowi, w ramach działań „Bezpieczne wakacje” prowadzą już spotkania z najmłodszymi mieszkańcami miasta i powiatu. Wczoraj odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Siemiatyczach. Przypomnieli dzieciom o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku a także podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie poruszania się po drogach.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach dotyczące bezpieczeństwa dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku. Mundurowi odwiedzili wczoraj Przedszkole nr 1 w Siemiatyczach, gdzie zwracali uwagę najmłodszych na prawidłowe zachowanie podczas wypoczynku nad wodą, omawiali sposoby obrony przed atakiem agresywnego psa oraz apelowali o ostrożność podczas spędzania wolnego czasu na wsi. Ponadto podczas wizyty, w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo”, mundurowi rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak unikać niebezpieczeństw mogących wystąpić w życiu codziennym. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodych słuchaczy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.siemiatycze.policja.gov.pl

Praca w Policji