KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Działania na rzecz poprawy bezpieczństwa w ruchu drogowym

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach, Bielska Podlaskiego i Hajnówki uczestniczyli w działaniach ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatów. Podczas kontroli drogowych policjanci sprawdzali m.in. prędkość, trzeźwość kierujących, a także sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci.

 2. „BEZPIECZNA DZIEWIĘTNSTKA”

  Siemiatyccy policjanci wczoraj, od wczesnych godzin rannych przeprowadzali, działania pod nazwą „Bezpieczna dziewiętnastka”. Celem akcji było zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 19.

 3. Nietrzeźwy kierujący skuterem posiadał narkotyki

  Policjant Wydziału Ruchu Drogowego wraz z kolegą z Oddziałów Prewencji w Białymstoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skuterem. Okazało się, że 19-latek jest pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

 4. Piknik rodzinny w Siemiatyczach

  Siemiatyccy policjanci wzieli udział w pikniku rodzinnym na ul. Świerkowej. Rozmawiali z mieszkańcami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi zorganizowali stoisko profilaktyczne oraz punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 5. Uwaga kierowcy! Możliwe utrudnienia w ruchu

  2 czerwca 2018 roku na ulicach Siemiatycz zostanie zorganizowany bieg uliczny "VII Biało Czerwona Siemiatycka Wieczorna Dycha".

 6. DZIELNICOWY ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO, KTÓRY CHCIAŁ UNIKNĄĆ KONTROLI DROGOWEJ

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Nurcu Stacji zatrzymał w bezpośrednim pościgu kierowcę, który zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu i kontynuował jazdę. Jak się okazało 48-latek był nietrzeźwy, a także nie posiadał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 2,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Praca w Policji