KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi
Niebieska Linia

Ruch drogowy

 1. Pijany kierowca wiózł trzeźwego pasażera posiadającego prawo jazdy

  Policjanci ruchu drogowego siemiatyckiej komendy, zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który kierował samochodem mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie. W samochodzie z kierowcą, podróżował trzeźwy pasażer, który posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami.

 2. Zakupy nie zając - nie uciekną!

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach rozpoczęli działania profilaktyczne pn. "Zakupy nie zając - nie uciekną! Bezpiecznie dojdź / dojedź do celu". Mundurowi w okresie przedświątecznym apelują w ten sposób o rozwagę na drodze wręczając elementy profilaktyczne.

 3. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego

  Policjanci siemiatyckiej drogówki kontrolują pojazdy poruszające się po drogach powiatu siemiatyckiego. Wszystko po to, by mieszkańcom naszego regionu zapewnić bezpieczne pokonywanie codziennej trasy z domu do pracy, szkoły, sklepu.

 4. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów

  Siemiatyccy policjanci prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Głównym celem tego typu policyjnych akcji jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Ponadto przypominają o tym by zabezpieczyć swój rower przed kradzieżą.

 5. O bezpieczeństwie z najmłodszymi

  Siemiatyccy funkcjonariusze odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 3 w Siemiatyczach. Podczas spotkania mundurowi prezentowali umundurowanie i wyposażenie. Dzieci dowiedziały się jak być bezpiecznym na drodze a także jak udzielić pomocy osobom poszkodowanym w zdarzeniach drogowych.

 6. Bądź widoczny - NOŚ ODBLASKI

  Piesi, to grupa uczestników ruchu drogowego najbardziej narażona na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Warto zadbać o własne bezpieczeństwo i wyposażyć siebie i bliskich w co najmniej jeden element odblaskowy, a następnie umieścić go w miejscu widocznym dla innych użytkowników ruchu drogowego.