Bezpieczne Wakacje - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Bezpieczne Wakacje

Data publikacji 05.05.2011

 

Dyrektorzy Szkół Podstawowych

POWIATU SIEMIATYCKIEGO

 

                Nadchodzi lato – woda, plaża, góry, jazda na rowerze, to główne atrakcje tej  wspaniałej pory roku. Lato i wakacje to chwile, na które wszyscy czekamy cały rok. Jednak aby ten czas był udany nie wystarczy piękna pogoda, dobre humory i super zabawa!  Ważne jest ,aby wesoło spędzając te chwile, nie zapomnieć o bezpieczeństwie!

                W związku z tym Zespół Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP w Siemiatyczach wzorem lat ubiegłych będzie prowadził działania związane z bezpieczeństwem najmłodszych. Dodatkowo chcemy zachęcić dzieci i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Jest to już III Edycja konkursu plastycznego dla uczniów  szkół podstawowych (klas  IV-VI) z terenu naszego województwa pod hasłem „Bezpieczne wakacje na rowerze”.

                Służymy radą i pomocą przy przeprowadzeniu eliminacji szkolnych konkursu. Chętnie weźmiemy udział w pracach komisji konkursowej. Dodatkowe informacje można uzyskać w ZPKN i P WP KPP w Siemiatyczach pod numerem telefonu 085 6564202.

 

Komendant  Powiatowy Policji w Siemiatyczach

/podpis nieczytelny/

mł. insp. mgr Piotr Prokopczuk

 

Pliki do pobrania