KMZB skuteczna w walce z piratami drogowymi - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KMZB skuteczna w walce z piratami drogowymi

Data publikacji 25.10.2018

Policjanci z siemiatyckiej drogówki zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania pojazdami. Obywatel Ukrainy stracił swoje prawo jazdy w momencie, gdy mundurowi sprawdzali miejsce, które zostało wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, gdzie dochodzi do przekroczeń prędkości przez kierujących.

Wczoraj popołudniu policjanci z siemiatyckiej drogówki obserwując miejsce wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako punkt, gdzie dochodzi do przekraczania prędkości przez kierujących zatrzymali jedno prawo jazdy. Wskazane miejsce potwierdziło spostrzeżenia mieszkańców. W Siemiatyczach na ulicy 11 Listopada realizując wytyczne wynikające z założeń KMZB mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem marki Audi A4. Obywatel Ukrainy poruszał się z niedozwoloną prędkością w terenie zabudowanym, pomiar wskazał 107 km/h, przekroczył tym samym dozwoloną przepisami prędkość o 57 km/h. Nie obyło się też bez wysokiego mandatu za popełnione wykroczenie.

Przypominamy, że KMZB służy społeczeństwu do przekazywania informacji Policji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie naniesione na mapę jest sprawdzane i weryfikowane przez Policję.

Mundurowi apelują o ostrożność i rozważną jazdę.