Zapraszamy na święto policji w siemiatyczach - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na święto policji w siemiatyczach

Data publikacji 28.07.2018

Komendant Powiatowy Policji w Siemiatyczach, Komendant Powiatowy Policji w Bielsku Podlaskim, Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Starosta Siemiatycki Jan Zalewski, Wicestarosta Marek Bobel serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na regionalne obchody Święta Policji połączone z uroczystym Nadaniem Sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach - w najbliższą niedzielę 29 lipca w Siemiatyczach. Główne uroczystości Święta Policji rozpoczną się o godz. 10.30 na placu przed siemiatyckim starostwem. Udział w uroczystościach zapowiedział Minister MSWiA Joachim Brudziński, Komendant Główny Policji, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku.

W programie uroczystości o godz. 9.00 msza święta w kościele pod wezwaniem WNMP w Siemiatyczach, o godz. 10.00 przemarsz w asyście Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Głównej Policji, pocztów sztandarowych, kompanii honorowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz pododdziału wyróżnionych ulicą 3 Maja, Placem Jana Pawła II i ulicą Pałacową  na plac przed siemiatyckim starostwem.

Główne uroczystości Święta Policji rozpoczną się około godz. 10.30 na placu przed siemiatyckim starostwem, w programie między innymi: uroczysty apel z okazji Obchodów Święta Policji, wręczenie sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach, weczenie odnaczeń i wyróżnień, przekazanie nowych roadiowozów, wystąpienia zaproszonych gości oraz uroczysta defilada pododdziałów. Przy miejscu uroczystości wystawione zostanie również stoiko profilaktyczne na który dzieci zostaną poiformowane jak bezpiecznie bawić sie podcas wakacji, zachowywać się nad wodą. Nie zabraknie również kolorowanek, opasek i breloków odblaskowych dla każdego dziecka odwiedzającego stoisko. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkanców do udziału w uroczystości.