Policjanci na rodzinnym pikniku w Drohiczynie - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na rodzinnym pikniku w Drohiczynie

Data publikacji 12.06.2017

Siemiatyccy policjanci wzięli udział w pikniku rodzinnym w Drohiczynie. Mundurowi zorganizowali stoisko profilaktyczne na którym prezentowali sprzęt, jakiego używają w czasie codziennej służby oraz w przystępny sposób przekazywali podstawowe zasady bezpieczeństwa przed zbliżającymi się wakacjami.

Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach podczas Pikniku Rodzinnego w Drohiczynie zaprezentowali stoisko profilaktyczne. W trakcie rozmów z uczestnikami pikniku funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji. Powyższa tematyka przedstawiona została w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Funkcjonariusze odpowiadali też dzieciom na różne pytania związane ze służbą jak też prezentowali sprzęt, jakiego używają w czasie codziennej służby.

W czasie spotkania z mieszkańcami policjanci przedstawili założenia „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”, omówili sposoby korzystania z tego narzędzia oraz informacje jakie się tam znajdują.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.siemiatycze.policja.gov.pl

 

Praca w Policji