Policjanci na Dniu Podlasia w Drohiczynie - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Dniu Podlasia w Drohiczynie

Data publikacji 11.06.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach podczas odbywającego się "Dnia Podlasia" w Drohiczynie zorganizowali punkt informacyjny, w którym wyjaśniali do czego służy i jak obsługiwać aplikację Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komenda. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami oraz zachęcić do wstąpienia do Policji.

Wczoraj na Placu Kościuszki w Drohiczynie podczas odbywającego się "Dnia Podlasia", funkcjonariusze siemiatyckiej komendy zorganizowali punkt profilaktyczno-informacyjny w głównej mierze dotyczący „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji "Moja Komenda". Osoby zainteresowane miały możliwość dowiedzieć się, na jakich zasadach działa policyjne narzędzie informatyczne, jakim jest „Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa” oraz "Moja Komenda". Młodzi ludzie zainteresowani wstąpieniem do służby w Policji uzyskali niezbędne informacje dotyczące rekrutacji. Każdy odwiedzający policyjne stoisko mógł również uzyskać cenne informacje oraz porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie w swoim miejscu zamieszkania a także o bezpieczeństwie podczas wakacji a w szczególności podczas wypoczynku nad wodą. Ponadto każdy otrzymał ulotki i broszury informacyjne dotyczące prowadzonych na naszym terenie działań "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.siemiatycze.policja.gov.pl

Praca w Policji