"Dzień Dziecka" na siemiatyckich drogach - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Dzień Dziecka" na siemiatyckich drogach

Data publikacji 01.06.2017

"Dzień Dziecka" to dla dzieci i młodzieży czas zabawy. Jednak dla policjantów jest to okres wytężonej pracy, której głównym celem jest zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Dlatego też siemiatyccy funkcjonariusze aktywnie realizowali działania kontrolne autobusów przewożących dzieci i młodzież na wycieczki plenerowe.

"Dzień Dziecka" to szczególny czas zabawy dla dzieci i młodzieży. Większość z naszych milusińskich uczestniczy  w tym czasie w zorganizowanych wycieczkach plenerowych, na których zaplanowane są wspaniałe zabawy. Jednak dla siemiatyckich policjantów jest to też okres wytężonej pracy. Mundurowi aktywnie realizowali działania kontrolne autobusów przewożących dzieci i młodzież na wycieczki plenerowe. Głównym celem akcji było bezpieczeństwo naszych najmłodszych. Funkcjonariusze na tą okoliczność na parkingu Weska przy ul. 11 Listopada w Siemiatyczach zorganizowali punkt kontrolny wszystkich pojazdów przewożących dzieci i młodzież. Policjanci skrupulatnie sprawdzali stan techniczny „gimbusów”, autobusów i busów, uprawnienia kierowców oraz ich trzeźwość. Wśród sprawdzonych  pojazdów mundurowi nie ujawnili rażących nieprawidłowości.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.siemiatycze.policja.gov.pl

Praca w Policji