KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Pijany 31-latek uciekał Audi przed Policją

  Policjanci z siemiatyckiej komendy zatrzymali kierowcę Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że 31-latek miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

 2. Motocykliści rozpoczynają sezon. Apelujemy o ostrożność

  Bez wątpienia pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach możemy spotkać coraz więcej użytkowników jednośladów. Niestety wraz z jego rozpoczęciem dochodzi do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 3. Wspólny cel... - poprawa bezpieczeństwa "niechronionych" uczestników ruchu drogowego

  Wczoraj Paweł Kokurowski w imieniu Prezesa TUiR WARTA S.A. przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach podinspektora Tomasz Wyszkowskiego 1000 sztuk odblasków, które trafią do mieszkańców powiatu siemiatyckiego.

 4. Zabezpiecz rower przed kradzieżą

  Nadszedł okres wiosenny. Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wycieczek rowerowych. Wiele osób wybiera właśnie ten rodzaj lokomocji. Policjanci przypominają, jak zabezpieczyć jednoślad przed kradzieżą oraz przestrzegają przed kupnem kradzionego roweru. Kradzieże jednośladów są bardzo często wynikiem nieuwagi samych okradzionych, którzy nie zwracając należytej uwagi na swoją własność, stwarzając tym samym okazję dla złodzieja.

 5. Policjanci przypominają o odblaskach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

 6. Ostrzeżenia przedświąteczne

  Trwa "gorący" przedświąteczny tydzień. Tydzień świątecznych porządków i zakupów. Niestety okres ten wykorzystują również złodzieje i włamywacze.

Praca w Policji