KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi
Niebieska Linia

Ruch drogowy

 1. Jechał 103 km/h w terenie zabudowanym - stracił prawo jazdy

  Funkcjonariusze z siemiatyckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego, który jechał w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. 54-latek stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym

 2. Podsumowanie działań „Prędkość” w powiecie siemiatyckim

  W miniony weekend na terenie powiatu siemiatyckiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję pod nazwą „Prędkość”. W ramach działań zatrzymano do kontroli drogowej 81 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

 3. Siedmioro nieodpowiedzialnych kierowców odpowie przed sądem

  Siemiatyccy policjanci w miniony weekend zatrzymali aż siedmiu kierujących, którzy postanowili wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 4. Przekroczył prędkość o 51 km/h - kolejne zatrzymane prawo jazdy

  Policjanci siemiatyckiej "drogówki" zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kierującym był mieszkaniec Zaścianek, który osobowym volvo jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu siemiatyckiego.

 5. RUSZYŁA KAMPANIA „ŁAPKI NA KIEROWNICĘ”

  Ogólnopolska kampania „Łapki na kierownicę” – rozpoczęta… Dziś przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbył się briefing poświęcony inauguracji tego przedsięwzięcia na terenie województwa podlaskiego, w którym udział wziął Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podkomisarz Dariusz Matynka. Inicjatywa ma za zadanie przeciwdziałać zagrożeniom w ruchu drogowym związanym z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem, a wszystko - z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 6. Dzień profilaktyki z siemiatyckimi policjantami

  Siemiatyccy policjanci wzięli udział w „Miejskich Obchodach Przeciwdziałania Uzależnieniom” zorganizowanym przez Urząd Miasta w Siemiatyczach. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami, a w szczególności z dziećmi i młodzieżą o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Praca w Policji