KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwy kierujący skuterem posiadał narkotyki

  Policjant Wydziału Ruchu Drogowego wraz z kolegą z Oddziałów Prewencji w Białymstoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skuterem. Okazało się, że 19-latek jest pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

 2. Piknik rodzinny w Siemiatyczach

  Siemiatyccy policjanci wzieli udział w pikniku rodzinnym na ul. Świerkowej. Rozmawiali z mieszkańcami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi zorganizowali stoisko profilaktyczne oraz punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

 3. Uwaga kierowcy! Możliwe utrudnienia w ruchu

  2 czerwca 2018 roku na ulicach Siemiatycz zostanie zorganizowany bieg uliczny "VII Biało Czerwona Siemiatycka Wieczorna Dycha".

 4. DZIELNICOWY ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO, KTÓRY CHCIAŁ UNIKNĄĆ KONTROLI DROGOWEJ

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Nurcu Stacji zatrzymał w bezpośrednim pościgu kierowcę, który zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu i kontynuował jazdę. Jak się okazało 48-latek był nietrzeźwy, a także nie posiadał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 2,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 5. Trzeźwy poranek

  Siemiatyccy policjanci prowadzili dzisiaj rano na terenie miasta działania kontrolne „Trzeźwy poranek”. Mundurowi skontrolowali około 300 kierujących – w tym gronie znalazło się niestety dwóch nieodpowiedzialnych kierujących.

 6. Podsumowanie działań "Prędkość"

  Zatrzymana 2 blankiety prawo jazdy i wysokie mandaty - to efekt przekroczenia dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach zatrzymali kierujących, którzy jechali z ponad 100km/h, w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejne takie przypadki na terenie naszego powiatu.

Praca w Policji